O aplikaci

Aplikace Účtenka je pro každého, kdo už nechce hledat účtenky po kapsách, v peněžence, po šuplících a na všech možných i nemožných místech. Mějte všechny účtenky přehledně na jednom místě a sdílejte je s vaší účetní.

O aplikaci
Funkce

Co aplikace umí

Účtenku za oběd, odeslanou poštu, za benzín na čerpací stanici či za cokoli jiného jednoduše vyfoťte v aplikaci Účtenka. Pokud platíte kartou vyfoťte i doklad o provedení platby kartou a uložte do aplikace bez ohledu na to, zda jste či nejste aktuálně připojeni k internetu.  

Jakmile se k internetu připojíte aplikace Účtenka odešle doklady pro další zpracování na Váš SharePoint Online a pokud budete chtít vaše účetní o tom dostane upozornění emailem. Vy nemusíte myslet na to, že musíte veškeré doklady doručit a vaší účetní se nekumuluje vše na konec měsíce, ale účtenky od vás dostává průběžně.  

Už si nelamte hlavu s tím, kam jen jste tu účtenku schovali, když chcete vrátit nebo reklamovat zakoupené zboží. Jednoduše účtenku vyhledejte v aplikaci a předložte elektronickou verzi účtenky, kterou musí prodejce ze zákona uznat.

Co aplikace umí
Technické informace
Cena
CZK10.000.00/bez DPH

Standard

Cena je za instalaci a zprovoznění aplikace bez dalších úprav.

Poskytovatel

CloudForce s.r.o.

O nás

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb.

Zaměřujeme se na optimální využití cloudových služeb Office 365 a Azure produktů společnosti Microsoft. Specializujeme se zejména na dosažení všech jejich přínosů u našich zákazníků. S námi můžete Office 365 rozjet, rozšířit, poznat a naučit se využívat na maximum.

Naše největší výhoda

Díky složení našeho týmu jsme schopni zajistit našim klientům komplexní IT služby. U nás to implementací Office 365 nekončí. Víme, že častým úskalím malých a středních firem je roztříštěnost dodavatelů IT služeb, díky které pak vzniká neprovázanost a nefunkčnost mezi informačními systémy, aplikacemi, webovými stránkami atp.

Naší velkou předností je schopnost zajistit odborné IT služby od začátku až do konce, poskytovat fungující technickou podporu a pomáhat našim klientům budovat stabilní značku. Naše produkty jsou cíleně vyvíjeny pro malé a střední firmy. Pomáháme menším a středním firmám jednoduše rozvíjet jejich podnikání a ukázat jim moderní způsob řešení firemních procesů.

Office 365 v kombinaci s námi zajistí plynulý, rychlý a uživatelsky intuitivní chod všech administrativních a komunikačních firemních sfér. Díky tomu se firmy mohou soustředit na důležité věci v jejich podnikání.  

"S námi máte svůj business pod kontrolou."

Více se o nás dozvíte na našich webových stránkách: 

www.cloudforce.cz

www.do365.cloud

info

left

Starter Edition

right

GDPR

*    Povinné položky