Úvod

Aplikace Řízená dokumentace vám pomůže mít celofiremní detailní přehled o platných dokumentech a zaměstnancích, kteří se s nimi mají seznámit.

  • aplikaci lze jednoduše upravit tak, aby se aplikace přizpůsobila procesům Vaší firmy
  • aplikace je programována ve stabilním prostředí Microsoft 365, konkrétně v SharePointu
  • v ceně aplikace je její instalace do Vašeho prostředí Microsoft 365
  • Microsoft 365 je pravidelně aktualizován a proto Vaše aplikace nikdy nezestárne
Úvod
Funkce

Jaké funkce aplikace nabízí?

Řízená dokumentace se odehrává primárně na SharePointu. Zde jsou uloženy, v jednotlivých složkách, příslušné dokumenty. Pro každou složku je jednoduše definován okruh lidí, který se má s danými dokumenty seznámit.

Seznam adresátů obsahuje zaměstnance ze všech oddělení. Konkrétní oddělení je pak možné přiřadit dané složce aktuálních dokumentů, se kterými se mají zaměstnanci daného oddělení seznámit.

Jaké funkce aplikace nabízí?

Další využití aplikace

Aplikaci lze využít i při přijetí nového zaměstnance. Po zařazení nového pracovníka mu automaticky přijde celá sada dokumentů, se kterými se má seznámit.

Další využití aplikace

Přehled dokumentů k seznámení

Na úvodní stránce vedoucí pracovník vidí směrnice, které byly vytvořeny v poslední době nebo naopak směrnice, které se blíží konci platnosti.

Přehled dokumentů k seznámení

Seznámení se směrnicemi

Dále si může na stránce Pohled zaměstnance každý z nich zkontrolovat s jakými směrnicemi se doposud neseznámil.

Seznámení se směrnicemi
Technické informace
Cena
CZK25.000.00/ bez DPH

Komplet

Cena je za instalaci a zprovoznění aplikace bez dalších úprav.

Poskytovatel

CloudForce s.r.o.

O nás

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb.

Zaměřujeme se na optimální využití cloudových služeb Office 365 a Azure produktů společnosti Microsoft. Specializujeme se zejména na dosažení všech jejich přínosů u našich zákazníků. S námi můžete Office 365 rozjet, rozšířit, poznat a naučit se využívat na maximum.

Naše největší výhoda

Díky složení našeho týmu jsme schopni zajistit našim klientům komplexní IT služby. U nás to implementací Office 365 nekončí. Víme, že častým úskalím malých a středních firem je roztříštěnost dodavatelů IT služeb, díky které pak vzniká neprovázanost a nefunkčnost mezi informačními systémy, aplikacemi, webovými stránkami atp.

Naší velkou předností je schopnost zajistit odborné IT služby od začátku až do konce, poskytovat fungující technickou podporu a pomáhat našim klientům budovat stabilní značku. Naše produkty jsou cíleně vyvíjeny pro malé a střední firmy. Pomáháme menším a středním firmám jednoduše rozvíjet jejich podnikání a ukázat jim moderní způsob řešení firemních procesů.

Office 365 v kombinaci s námi zajistí plynulý, rychlý a uživatelsky intuitivní chod všech administrativních a komunikačních firemních sfér. Díky tomu se firmy mohou soustředit na důležité věci v jejich podnikání.  

"S námi máte svůj business pod kontrolou."

Více se o nás dozvíte na našich webových stránkách: 

www.cloudforce.cz

www.do365.cloud

info

left

Starter Edition

right

GDPR

*    Povinné položky