O aplikaci

Jednoduchá evidence pokladních příjmů a výdajů pro každou firmu.

Do aplikace Pokladna jednoduše zadáte příjmy a výdaje, na základě kterých aplikace automaticky vygeneruje čísla příjmových a výdajových dokladů a vytváří tak pokladní knihu. Díky tomu máte přehled o zadaných transakcích a aktuálním stavu hotovosti v pokladně.

Ještě více informací a vizuální ukázku aplikace naleznete ZDE.

O aplikaci
Funkce

Funkcionality

Kromě přehledné evidence pokladních příjmů a výdajů, naleznete v aplikaci také sekci pro zadávání vydaných záloh.

Funkcionality

Zadávání položek

Zadávání nových dat do aplikace je rychlé a snadné. Jednotlivá pole pro zadávání nových položek byla navržena tak, aby zadání bylo co nejrychlejší.

Zadávání položek

Možnosti aplikace

Pokud chcete mít o aktuálním stavu pokladny přehled, ale nejste jejím správcem, pak si můžete nastavit upozornění na nové položky, či změnu stávajících. Dle nastavené frekvence budete pak do svého emailu dostávat informace o změnách v pokladně.

Pokladna může být využívána samostatně nebo se stát součástí Vašeho řešení Microsoft 365.  

Naše doporučení je ji zařadit do Microsoft Teams, například jako kartu v týmu Backoffice. 

Ještě více informací a vizuální ukázku aplikace naleznete ZDE.

Možnosti aplikace
Technické informace
Cena
CZK10.000.00/bez DPH

Standard

Cena je za instalaci a zprovoznění aplikace bez dalších úprav.

Poskytovatel

CloudForce s.r.o.

O nás

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb.

Zaměřujeme se na optimální využití cloudových služeb Office 365 a Azure produktů společnosti Microsoft. Specializujeme se zejména na dosažení všech jejich přínosů u našich zákazníků. S námi můžete Office 365 rozjet, rozšířit, poznat a naučit se využívat na maximum.

Naše největší výhoda

Díky složení našeho týmu jsme schopni zajistit našim klientům komplexní IT služby. U nás to implementací Office 365 nekončí. Víme, že častým úskalím malých a středních firem je roztříštěnost dodavatelů IT služeb, díky které pak vzniká neprovázanost a nefunkčnost mezi informačními systémy, aplikacemi, webovými stránkami atp.

Naší velkou předností je schopnost zajistit odborné IT služby od začátku až do konce, poskytovat fungující technickou podporu a pomáhat našim klientům budovat stabilní značku. Naše produkty jsou cíleně vyvíjeny pro malé a střední firmy. Pomáháme menším a středním firmám jednoduše rozvíjet jejich podnikání a ukázat jim moderní způsob řešení firemních procesů.

Office 365 v kombinaci s námi zajistí plynulý, rychlý a uživatelsky intuitivní chod všech administrativních a komunikačních firemních sfér. Díky tomu se firmy mohou soustředit na důležité věci v jejich podnikání.  

"S námi máte svůj business pod kontrolou."

Více se o nás dozvíte na našich webových stránkách: 

www.cloudforce.cz

www.do365.cloud

info

left

Starter Edition

right

GDPR

*    Povinné položky